Automat do gry Book of Ra DeluxeAutomat do gry Book of Ra DeluxeAutomat do gry Book of Ra Deluxe
Automat do gry Book of Ra DeluxeAutomat do gry Book of Ra Deluxe

 

Book of Ra Deluxe

Automat do gry

Wybierz się do Egiptu na poszukiwanie starożytnej księgi boga słońca Ra. Odkrywaj skarby starożytnego państwa wśród skarabeuszy, masek faraona i królewskich orłów. Poczuj się jak Indiana Jones i zgarnij swoją fortunę.

Book of Raa Deluxe to druga odsłona klasycznego wideo automatu do gry firmy Novomatic cieszącego się niesłabnącą popularnością wśród bywalców internetowych kasyn. Z pozoru ten pięciobębnowy trzyliniowy slot z tylko dziesięcioma płatnymi liniami niczym szczególnym nie zachwyca. Jednak pomimo dosyć archaicznej grafiki i porządnej ale nie powalającej animacji ciągle plasuje się w ścisłej czołówce “ogrywanych” maszyn e-kasyn. Może dlatego, że naprawdę często daje wygrać?

Wygrywających linii jest tylko dziesięć a wygraną uzyskamy trafiając co najmniej trzy identyczne symbole (a niekiedy tylko dwa, te wyżej płatne) ułożone w jednej z płatnych linii. Każdą jednorazową wygraną możemy albo pomnożyć albo stracić wciskając przycisk Ryzyko – wtedy musimy zgadnąć kolor karty, która zostanie nam wylosowana , czerwony lub czarny. Symbol tytułowej księgi Ra to znany z innych automatów do gry popularny WILD – zastępuje każdy inny znacznik uzupełniając wygrywający układ. Jeżeli zaś trafimy trzy takie symbole, otrzymujemy 10 darmowych spinów i wtedy księga Ra działa jak Scatter. Runda bonusowa to oprócz odpowiednio mnożonych wygranych także specjalny tryb, powodujący zamienianie się symboli w całą wygrywająca ścianę. Ta gra rzeczywiście wciąga!

BOOK of RA tylko w kasynie ENERGY!

 

NAJLEPSZE BONUSY U NASZYCH PARTNERÓW

William Hill

Bonus Powitalny
EUR200
  • Podwojony pierwszy depozyt do 200EUR max!
ODBIERZ TERAZ

Royal Panda

Bonus + Darmowe Spiny
PLN500
  • Bonus 100% pierwszej wpłaty i darmowe spiny!
ODBIERZ TERAZ